Jak zamówić (dotyczy paneli szklanych)

 1. Przygotowanie wstępnej wyceny na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.
 2. Zlecenie pomiaru przez Klienta poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu)
 3. Pomiar i montaż w kuchni wykonujemy po montażu blatu i szafek, natomiast w łazience po montażu glazury/terakoty/wanny ale przed montażem kabiny prysznicowej.
 4. Ściana powinna być przygotowana, czyli wyrównana i sucha.
 5. W dniu pomiaru pobierana jest opłata w wysokości 100 zł, która jest traktowana jako zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.
 6. Ostateczna wycena przedstawiana jest po pomiarze. Na jego podstawie możliwa jest aktualizacja wstępnej wyceny, której przyczyną mogą być rozbieżności w wymiarach podanych wstępnie przez Klienta, a stanem faktycznym w miejscu pomiaru lub gdy zmieni się zakres dodatkowych prac (np. ewentualny demontaż okapu, gniazdek, kranu itd.).
 7. Zlecenie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie jego wykonanie lub na piśmie w biurze obsługi klienta.
 8. W ciągu 2 tygodni od momentu zlecenia, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszym specjalistą motyw graficzny, jaki ma być wydrukowany na szkle. Klient może skorzystać z gotowego motywu znajdującego się w naszej galerii lub wyszukiwarki zdjęć i grafik, do której odnośnik znajduje się w dolnej części naszej strony www.
 9. Oferta zawiera wykonanie do 3 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po ich przedstawieniu, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 80,00 zł netto za każdy kolejny projekt.
 10. W przypadku powstania wątpliwości związanch z kolorystyką lub jakością, Klient może zamówić dodatkowy wydruk próbny na szkle formacie 200x300mm, która kosztuje 50,00 zł/szt netto.
 11. Po około 1-2 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.
 12. W dniu montażu rozliczamy zlencenie gotówką u montażysty, uwzględniacjąc wpłatę zaliczki, który powtwierdza to dokumentem KP. Fakturę VAT przesyłamy do Klienta e-mailem lub listem poleconym.


Nasze wyroby podlegają 24 miesiącznej gwarancj, z wyłączeniem wad spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem i konserwacją paneli szklanych.